Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: very good Easy to wear: very easy Comfortable to wear: very comfortable to wear
Màu sắc: màu đen
Price: 177.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 130 g |
| Chiều dài | 25 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2306176019066601 |
Author: m***2
Date:
Review: Value for money: very good Easy to wear: very easy Comfortable to wear: very comfortable to wear
Màu sắc: màu đen
Author: H***y
Date:
Review: Cute wig. Looks like the photos.
Màu sắc: màu đen
Author: l***y
Date:
Review: Great wig and nice curls
Màu sắc: màu đen
Author: m***r
Date:
Review: Actual item looks the same as the photo. Quality is nice and fits well!
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm